پنتاگون بر طبل جنگ می کوبد!

راشاتودی:"ژنرال آمریکایی می گوید که جنگ با روسیه برق آسا، کشنده و تقریبا اجتناب ناپذیر است"! ایندی پندنت از قول ویلیام هیکس مقام بلند پایه نظامی آمریکا می نویسد:درگیری نظامی آمریکا با چین و روسیه تقریبا حتمی است...ژنرال میگوید که دستاوردهای فنی نظامی چین و روسیه ،آمریکا را مجبور می کند تا برای عملیات نظامی در چنان ابعادی خود را آماده سازد که نیروی زمینی آمریکا بعد از جنگ کره بدان مبادرت نکرده است. همزمان مقام بلند پایه نظامی دیگر آمریکا ژنرال ژوزف آندرسون می گوید: کشورهای ستیزه جوی رقیب نظامی آمریکا موجودیت غرب را تهدید می کنند. او از روسیه در این ارتباط نام می برد. ژنرال مارک میلی فرمانده نیروی زمینی ارتش آمریکا هم ضمن اجتناب ناپذیر بودن درگیری نظامی اظهار داشت که دشمنان می توانند به برتری هوایی ارتش آمریکا نقطه پایان گذارند و به نیروی دریایی ما هم اجازه ندهند که خود را به میدان جنگ برساند. از این رو نیروی زمینی آمریکا باید شرایط دسترسی نیروی هوایی و دریایی به جبهه را فراهم سازد.
پیش تر هم جان کربی مقام رسمی وزارت خارجه آمریکا گفته بود: روسیه مجبور خواهد شد هزینه های زیادی را در سوریه بپردازد و جسد سربازانش را داخل کیسه به مسکو باز گرداند. اگر روسیه از اعمال زور در سوریه دست برندارد، جنگجویان(تروریست ها) می توانند وضعیتی پدید آورند که به شهرهای روسیه حمله شود و هواپیماهای بیشتری از این کشور سرنگون گردد. وزارت خارجه روسیه این اظهارات را تشویق و هدایت جنگجویان به چنین اقداماتی ارزیابی کرد. علاوه بر این پس ازگزارش رسانه های غربی در مورد بررسی امکان حمله به نیروهای سوریه از طرف کاخ سفید، ایگور کناشنکوف، نماینده رسمی وزارت دفاع روسیه از واشنگتن خواست تا به دقت عواقب اتخاذ چنین اقدامی را ارزیابی کند وخاطرنشان کرد که شعاع دفاع ضد هوایی روسیه در سوریه می تواند غافلگیرکننده باشد".

۲ نظر:

پوریا گفت...

پنتاگن بر طبل جنگ نمی کوبد بلکه این روسیه و جمهوری آخوندی هستن که باخفه کردن ندای دموکراسی خواهی مردم سوریه این کشور رو به خاک و خون کشیدن. آمریکا اما به دفاع از این آرمان ملت سوریه تلاش می کرد و می کنه. نه فقط در سوریه بلکه در هر جای دیگه دنیا. فقط ای کاش ترامپ جای اوباما بود. شاید ۸۸ جور دیگه ای رقم می خورد. گرچه که اون مرتیکه دیوونه هیچ چی نشده کلید کاخ سفید رو داره می ده به پوتین.

Blogger گفت...

eToro صفقات التداول المفتوحة في 227,585,248

eToro هي السوق الرائدة للجيل التالي من المتداولين والمستثمرين. بإمكانك تحقيق أرباح مباشرة من خلال التداول عبر الإنترنت وقيادة خمسة ملايين متداول اجتماعي حول العالم، والحصول على الأموال باعتبارك تمثل جيلاً جديداً من مدراء الصناديق عندما ينسخ الآخرون استثماراتك.